WEB-T (1.0.3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Comments
ast: Comentarios

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Password
ast: Clave

en: Save
ast: Guardar

en: Nodes
ast: Noyos

en: Configuration
ast: Configuración
