WEB-T (1.0.3) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: More information
bo: དེ་ལས་མང་བའི་ཆ་འཕྲིན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད
