WEB-T (1.0.3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Comments
bs: Komentari

en: Tags
bs: Tagovi

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Password
bs: Lozinka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Translate
bs: Prevedi
