WEB-T (1.0.3) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Comments
es: Comentarios

en: Tags
es: Etiquetas

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Password
es: Contraseña

en: Save
es: Guardar

en: Nodes
es: Nodos

en: Advanced
es: Avanzado

en: Configuration
es: Configuración

en: Note
es: Nota

en: API key
es: Clave del API

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: Base URL
es: URL Base

en: More information
es: Más información

en: About
es: Acerca de

en: Translate
es: Traducir

en: Application name
es: Nombre de la aplicación

en: Delete translations
es: Eliminar traducciones
