WEB-T (1.0.3) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Tags
eu: Etiketak

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Password
eu: Pasahitza

en: Save
eu: Gorde

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Note
eu: Oharra

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: More information
eu: Informazio gehiago

en: About
eu: (r)i buruz

en: Translate
eu: Itzuli

en: Delete translations
eu: Itzulpenak ezabatu
