WEB-T (1.0.3) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Password
fa: گذرواژه

en: Save
fa: ذخیره

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Note
fa: یادداشت

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: Base URL
fa: آدرس پایه

en: More information
fa: اطلاعات بیشتر

en: About
fa: درباره

en: Translate
fa: ترجمه
