WEB-T (1.0.3) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Comments
hr: Komentari

en: Tags
hr: Oznake

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Password
hr: Lozinka

en: Save
hr: Spremi

en: Nodes
hr: Unosi

en: Advanced
hr: Napredno

en: Configuration
hr: Postavke

en: More information
hr: Više informacija

en: About
hr: Opis

en: Translate
hr: Prevedi
