WEB-T (1.0.3) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Tags
hu: Címkék

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Password
hu: Jelszó

en: Save
hu: Mentés

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Advanced
hu: Haladó

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Note
hu: Megjegyzés

en: API key
hu: API kulcs

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: More information
hu: További információ

en: About
hu: Leírás

en: Translate
hu: Fordítás

en: Delete translations
hu: Fordítások törlése
