WEB-T (1.0.3) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Tags
km: ស្លាក

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: More information
km: ព័ត៌មាន​បន្ថែម

en: About
km: អំពី

en: Translate
km: បកប្រែ​
