WEB-T (1.0.3) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Tags
mn: Тагууд

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Password
mn: Нууц үг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Translate
mn: Орчуулах
