WEB-T (1.0.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Configuration
mr: संरूपण
