WEB-T (1.0.3) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Tags
my: Tag များ

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း
