WEB-T (1.0.3) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Comments
oc: Comentaris

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Password
oc: Senhal

en: Save
oc: Enregistrar

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Advanced
oc: Avançat

en: Configuration
oc: Configuracion

en: API key
oc: Clau API

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: More information
oc: Més informacion

en: About
oc: A prepaus

en: Translate
oc: Traduire
