WEB-T (1.0.3) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Comments
sl: Komentarji

en: Tags
sl: Oznake

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Password
sl: Geslo

en: Save
sl: Shrani

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: More information
sl: Več informacij

en: About
sl: O modulu

en: Translate
sl: Prevodi
