WEB-T (1.0.3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Language
te: భాష

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: More information
te: మరింత సమాచారం

en: About
te: గురించి

en: Translate
te: అనువదించు
