WEB-T (1.0.3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Save
th: บันทึก

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Multilingual
th: หลายภาษา

en: About
th: เกี่ยวกับ
