WEB-T (1.0.4) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Comments
el: Σχόλια

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: More information
el: Περισσότερες πληροφορίες

en: About
el: Περί

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Delete translations
el: Διαγραφή μεταφράσεων
