WEB-T (1.0.4) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Save
hy: Պահպանել

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Delete translations
hy: Ջնջել թարգմանությունները
