WEB-T (1.0.4) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Language
os: Æвзаг

en: Comments
os: Комментари

en: Tags
os: Тегтæ

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Save
os: Ныффысс
