WEB-T (1.0.4) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Translate
bn: অনুবাদ
