WEB-T (1.0.4) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Comments
fr: Commentaires

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Password
fr: Mot de passe

en: Save
fr: Enregistrer

en: Nodes
fr: Nœuds

en: Advanced
fr: Avancé

en: API key
fr: Clé d'API

en: Multilingual
fr: Multilingue

en: Base URL
fr: URL de base

en: More information
fr: Plus d'information

en: About
fr: À propos

en: Translate
fr: Traduire

en: Application name
fr: Nom de l'application

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de %error_operation avec les arguments : @arguments

en: Please enter a valid URL
fr: Veuillez saisir une URL valide

en: Delete translations
fr: Supprimer des traductions
