WEB-T (1.0.4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Tags
ps: بچوي

en: Password
ps: پټ توری

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Configuration
ps: سازول

en: About
ps: په اړه
