WebTextTool (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Language
am: ቋንቋ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: English
am: እግሊዝኛ

en: Dutch
am: ደች
