WebTextTool (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Language
be: Мова

en: Password
be: Пароль

en: English
be: Ангельская

en: Dutch
be: Галандская
