WebTextTool (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Language
ca: Llengua

en: Password
ca: Contrasenya

en: English
ca: Anglès

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Dutch
ca: Holandès
