WebTextTool (8.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: Dutch
dz: ཌཆ།
