WebTextTool (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Language
eo: Lingvo

en: Password
eo: Pasvorto

en: English
eo: Angla

en: Dutch
eo: Nederlanda
