WebTextTool (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Language
hy: Լեզու

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: English
hy: Անգլերեն

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն
