WebTextTool (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Language
mr: भाषा

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: English
mr: इंग्लीश

en: Dutch
mr: डच
