WebTextTool (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Password
my: စကားဝှက်

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: Dutch
my: ဒတ်ချ်
