WebTextTool (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Language
nn: Språk

en: Password
nn: Passord

en: English
nn: Engelsk

en: Dutch
nn: Nederlansk
