WebTextTool (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Language
pl: Język

en: Password
pl: Hasło

en: English
pl: Angielski

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Dutch
pl: Niderlandzki
