WebTextTool (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Language
sk: Jazyk

en: Password
sk: Heslo

en: English
sk: Angličtina

en: Dutch
sk: Holandčina
