WebTextTool (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Language
sr: Језик

en: Password
sr: Лозинка

en: English
sr: енглески

en: Dutch
sr: холандски
