WebTextTool (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Language
sv: Språk

en: Password
sv: Lösenord

en: English
sv: Engelska

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: Dutch
sv: Holländska

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering
