Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: Password
bg: Парола

en: Synonyms
bg: Синоними

en: English
bg: Английски

en: My account
bg: Моят профил

en: Dutch
bg: Холандски
