Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Password
bs: Lozinka

en: English
bs: Engleski

en: My account
bs: Moj profil
