Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Language
is: Tungumál

en: Enabled
is: Virkt

en: Password
is: Lykilorð

en: Synonyms
is: Samheiti

en: English
is: Enska

en: moderate
is: miðlungs

en: Miscellaneous
is: Ýmislegt

en: My account
is: Aðgangurinn minn

en: Dutch
is: Hollenska
