Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Language
si: භාෂාව

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Password
si: මුරපදය

en: My account
si: මගේ ගිණුම
