Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Language
ta: மொழி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Synonyms
ta: ஒத்தசொல்

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: My account
ta: என் கணக்கு

en: Keyword
ta: திறவுச்சொல்

en: Dutch
ta: டச்
