Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Language
uk: Мова

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Password
uk: Пароль

en: Synonyms
uk: Синоніми

en: Overall
uk: Усі

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

en: Word count
uk: Кількість слів

en: Male
uk: Чоловіча

en: Female
uk: Жіноча

en: Account status
uk: Стан облікового запису

en: English
uk: Англійська

en: low
uk: низький

en: high
uk: високий

en: moderate
uk: керувати

en: very high
uk: дуже високо

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Competition
uk: Виконання

en: My account
uk: Мій обліковий запис

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Dutch
uk: Голландська

en: University
uk: Університет

en: Main Content
uk: Основний вміст

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Neutral
uk: Середня

en: Page Description
uk: Опис сторінки

en: Negative
uk: Негативний

en: Positive
uk: Додатний

en: Headings
uk: Заголовки
