Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Synonyms
el: Συνώνυμα

en: low
el: χαμηλή

en: high
el: υψηλή

en: My account
el: Ο λογαριασμός μου

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί
