Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: Language
fil: Wika

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Password
fil: Hudyat

en: English
fil: Ingles

en: My account
fil: Akawnt ko

en: Main Content
fil: Pangunahing nilalaman
