Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Mobile
th: มือถือ

en: My account
th: บัญชีผู้ใช้ของฉัน

en: Keyword
th: คำค้นหา
