Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Language
fi: Kieli

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Password
fi: Salasana

en: Synonyms
fi: Synonyymit

en: Word count
fi: Sanojen määrä

en: English
fi: englanti

en: low
fi: alhainen

en: high
fi: korkea

en: moderate
fi: keskinkertainen

en: very high
fi: hyvin korkea

en: Miscellaneous
fi: Sekalainen

en: My account
fi: Oma käyttäjätilini

en: Keyword
fi: Avainsana

en: Dutch
fi: hollanti
