Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Word count
my: စာလုံးအရေအတွက်

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: low
my: နိမ့်သော

en: high
my: မြင့်သော

en: very high
my: ပို၍မြင့်သော

en: My account
my: မိမိ၏account

en: Dutch
my: ဒတ်ချ်
