Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Language
cy: Iaith

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Synonyms
cy: Cyfystyron

en: English
cy: Saesneg

en: My account
cy: Fy nghyfrif

en: Dutch
cy: Iseldireg
