Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Language
et: Keel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Password
et: Parool

en: Synonyms
et: Sünonüümid

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Male
et: Mees

en: Female
et: Naine

en: English
et: Inglise keel

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Competition
et: Ennustusvõistlus

en: My account
et: Minu konto

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: Main Content
et: Sisu
