Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Language
hr: Jezik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Password
hr: Lozinka

en: Synonyms
hr: Sinonimi

en: English
hr: Engleski

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: My account
hr: Moj račun

en: Dutch
hr: Nizozemski
