Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.3) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Language
ky: Тил

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Password
ky: Сырсөз

en: English
ky: Англисче
